Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim, użycie ich bez pisemnej zgody autora (mojej) jest zabronione! Wszystkie prezentowane na tym blogu prace oraz zdjęcia są mojego autorstwa ( jeśli pokazuję cudze prace lub zdjęcia to wyraźnie to zaznaczam), nie pozwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!!!

żeby nie burczało w brzuszkach...

URODZINOWO- GWIAZDKOWO (czyli kiedy nasze Gwiazdki mają swoje święta :) )

13 sierpnia, 2009

13. TrOcHę o WYRÓŻNIENIACH...

Czytajcie TUTAJ na samym końcu!

chyba już nie będę robiła wyróżnień...

6 komentarzy:

 1. Ojej, nie wiem co powiedzieć. Przeczytałam. Dostałam to wyróżnienie od Uli - byłam nim naprawdę zaskoczona. Przyjęłam z radością choć nie wiem czym zasłużyłam. Zostawiłam odpowiednie notki z przekierowaniem na Ulę, a tym samym na Ciebie, autorkę wyróżnienia. Dzisiaj dodałam jeszcze jedno zdanie żeby czytający mogli błyskawicznie do Ciebie dotrzeć.
  Przekazałam to piękne wyróżnienie dalej wyjątkowym dla mnie blogom i Osobom (nawet jeżeli nie mają wyjątkowych prac to same są wyjątkowe) - tak zrozumiałam tą wyjątkowość. Jeżeli zrobiłam coś nie tak to przepraszam (za przesyłanie wyróżnienia dalej niestety nie odpowiadam).
  Pozdrawiam cieplutko
  Danka

  OdpowiedzUsuń
 2. ENID nie rób mi tego ;-) bo jak trafię do wyjątkowych blogów???!!!
  Z drugiej strony cieszę się, że jasno i wyraźnie zaznaczyłaś swoje zdanie :-D
  Dla mnie to wyróżnienie jest bardzo ważne!!!

  Zawsze służę radą ;-)
  Buziole

  OdpowiedzUsuń
 3. hahahaha, Kochane Dziewczyny- JA WAS PRZEPRASZAM... oczywiście dla WYJĄTKOWYCH BLOGOWICZÓW SĄ WYRÓŻNIENIA...!!!! MACIE RACJĘ... ale jakoś tak, wiecie- stworzyłam, na prawdę mi sie podobało, to, co wykonałam, bo ja lubię takie drobne graficznie prace wykonywać... ale potem tak jakoś żal mi się zrobiło, ze wszyscy je sobie przesyłają, bo ładne... :( ale nikt nie wie, że ktoś je stworzył... i w ogóle kto... :( a ja jestem kobietą z szalenie niskim poczuciem wartości... - tak mawiali terapeuci mi przez całe życie... i przemówił przeze mnie czysty, okropny egoizm...

  nie odbierzcie mnie źle... przepraszam :(

  ale będę teraz zaznaczać na wyróżnieniach, ze to ja je wykonałam- są tacy, którzy nie umieją nawet zmienić rozmiaru zdjęcia, za to umieją różne inne cuda- ale ja umiem TO własnie, więc czemu się nie chwalić... mogę?

  OdpowiedzUsuń
 4. ENID, ja szanuję pracę każdego twórcy i jeżeli wiem czyja jest to daję informację.
  Nie odebrałam tego co napisałaś źle.
  Ja Ciebie rozumiem. Jest coś takiego jak prawa autorskie więc dałam notkę, że to wyróżnienie to Twoje dzieło ... tu jestem spokojna bo zrobiłam co należy.
  Masz rację, najlepiej zaznaczać swoje prace. Od kiedy na własnej skórze przekonałam się jak beztrosko ludzie kopiują i przywłaszczają moje prace (niepodpisane więc anonimowe)zaczęłam zaznaczać (najlepszy znak wodny ale ja poprzestanę na zwykłym podpisie).
  A ja teraz tak sobie myślę co ze mnie za egoistka - dostałam od Ciebie wspaniałe wyróżnienie ... i nie przekazałam go nikomu ... a miałam podać dalej? Jeżeli tak to naprawię swój błąd a jeżeli nie to ... to dobrze bo miło coś dostać tylko dla siebie.
  Rób dalej swoje graficzne cudeńka i chwal się nimi ... nie każdy tak potrafi ... no i koniecznie zaznaczaj, że Twoje.
  Ale się rozgadałam ... przepraszam ... ja tak mogę długo gadać ... .

  OdpowiedzUsuń
 5. och, jak ja lubię Cię czytać, Damurku nasz Kochany :*
  wiesz co? zostaw TYLKO DLA SIEBIE to wyróżnienie- bo zrobiłam je z myślą o WAS tylko- O TOBIE I LENIE!!!!

  bo tak mi się Wasze prace spodobały- 10 razy bardziej, jak je zobaczyłam na własne oczęta :)

  OGROMNY BUZIAK DLA CIEBIE, DANUSIU :*** I ŚPIJ SMACZNIE :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja akurat wyróżnienie otrzymałam od Violetki, którą uważam za wyjątkową osobę. Jak każdy (na pewno) cieszyłam się bardzo z wyróżnienia i zawsze kiedy je oglądam zastanawiałam się kto takie cuda tworzy, bo to też trzeba mieć do tego zdolności i lubić to robić. Cieszę się bardzo, że mogłam poznać autora bo uważam, że jest to zaszczyt dla mnie. Powiem Ci szczerze - powinnaś być dumna z tego, że wyróżnienie które stworzyłaś możesz oglądać na wielu blogach, tak jakby była tam cząstka Ciebie i jednocześnie dowód dla wyjątkwości tego co stworzyłaś. Tylko się cieszyć. Np. ja 100 X bardziej wolę dziergać niż zajmować się komputerem :)
  Projektuj nowe wyróżnienia!!!
  Jesteś potrzebna !!!
  i zaznaczaj, autora, myśl toważszącą do wyróżnienia - przynajmniej zawsze będzie można trafić do autora :)
  Zasada przekazywana też jest fajna (a każdy zawsze ma swoje racje) w ten sposób stajesz się bardzo popularna a czyż to nie jest fantastyczne???
  albo otwierasz blog i widzisz na nim coś co samemu stworzyłaś (mam na myąli wyróżnienia jak najbardziej), myślę że są to fajne i wyjątkowe uczucia dla artysty.
  Pozdrawiam Cię gorąco!!! Buziaki!!!

  OdpowiedzUsuń

zostaw coś od siebie, myśl, uwagę, konstruktywną krytykę, albo pochwałę :)