Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim, użycie ich bez pisemnej zgody autora (mojej) jest zabronione! Wszystkie prezentowane na tym blogu prace oraz zdjęcia są mojego autorstwa ( jeśli pokazuję cudze prace lub zdjęcia to wyraźnie to zaznaczam), nie pozwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!!!

żeby nie burczało w brzuszkach...

URODZINOWO- GWIAZDKOWO (czyli kiedy nasze Gwiazdki mają swoje święta :) )

10 listopada, 2009

41. prezenty - czym by bez nich był ten świat ? :)

znów zaniedbałam bloga... ehh... no niestety wiecznie "coś wypada", za każdym razem jakaś "siła wyższa" pożera mój czas :/

ale pokażę Wam część prawdziwych CUDENIEK w Mistrzowskim Wykonaniu Ani :)

ANIU, DZIĘKUJĘ! oglądanie zdjęć w Twojej galerii i podziwianie Twoich Dzieł na odległość to jest nic w porównaniu z posiadaniem tych pięknych Tworów Twoich Rąk :)
z resztą, kto ma od Ciebie choćby jedną gwiazdeczkę... ten wie, jak starannie wszystko wykonujesz... z jaką dbałością o szczegóły...

dziś wrzucę tu zdjęcia tych maleńkich ubraneczek... są po prostu niesamowite- szczególnie to szydełkowe - SPROSTOWUJĘ - ANIA ROBI JE NA DRUTACH - pomyliłam się, bo nie sądziłam, nie przypuszczałam, że na drutach takie maleństwo da się zrobić :)

:) o takim marzyłam :) dla przyszłej Lali OOAK, o której też po nocach śnię :)


oczywiście klikajcie w zdjęcie, żeby zobaczyć, to całe piękno :) a ubranka na "modelce" są u Ani na blogu :)o i pokażę Wam jeszcze, jak zapakowałam prezent dla mojej Mamy, która w zeszły czwartek obchodziła swoje... 18te urodziny :p po raz kolejny :)

MAMO, jeszcze raz wszystkiego naj, naj!!!
szkoda, ze moja Mama nie ma internetu :(


a tu Laurka od Julii :) która otwiera się w drugą stronę, niż potrzeba - ale cóż, to Julii pierwsza :)
a przy następnej okazji pokażę, co jeszcze dostałam i co jeszcze dostała ode mnie moja Mama :)

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH!

[podpis.jpg]

3 komentarze:

 1. slodkie ubranka :) A prezent dla mamy i laurka swietne!!! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Karteczka od wnusi jest przepiękna!!! :) Od córeczki prezent też bardzo udany,(wiesz, dziewicze decu...), mama na pewno doceni wkład własny i serduszko!:)
  Ciuszki Ewelinko doczekają się Maluszka i wtedy dopiero będą cieszyć w pełni...
  Mała uwaga,one robione są na drutach... Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo, tak- Mamie się spodobała bardzo :) bo różana :) ale moja Mama nie zna tej techniki... i otwierając list pytała przez tel.: "a c to za płyteczka? to jakiś kafelek?" - uśmiałam się :)

  tak, to faktycznie dziewicze decu :) ale już wiem, co i jak się z czym je :) ale w pierwszej próby jestem zadowolona - w szczególności z tych spękań :)

  już napisałam, Aniu sprostowanie, ze to na drutach... niesamowite :)

  Ulu, mój prezent się w cieniu laurki chowa :)

  OdpowiedzUsuń

zostaw coś od siebie, myśl, uwagę, konstruktywną krytykę, albo pochwałę :)